Atakent Mah. 241.Sk No.11

Küçükçekmece / İstanbul

+90 212 830 55 50

icason@icason.com.tr

İCASON

İCASON KİMYEVİ MADDELER SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., ICASON (HOLDING) GROUP'a ait. Yirmi yıldan uzun bir süredir gelişmesiyle birlikte, toz kaplama katkıları, Organik peroksit ve Mühendislik Elyafının yanı sıra üç bağımsız Ar-Ge ve üretim üssü içeren üç temel ürün serisi oluşturmuştur. Ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Rusya, Türkiye, İran'a ihraç edilmektedir. Hindistan, Avustralya, Brezilya, Meksika ve Mısır, ile birlikte 60'dan fazla ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir. ICASON, yerli ve yabancı müşteriler tarafından takdir edilmekte ve övülmektedir.

ICASON KİMYEVİ MADDELER SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Türkiye'de ve çevresindeki müşterilerin ihtiyacını karşılamak için uygun lojistik, mağaza sistemi ve mükemmel coğrafi avantajlara bağlı olarak “yerelleştirme operasyonu, bölgesel müdahale” stratejisine dayalı olarak Türkiye'de kurulan denizaşırı şubesidir. Daha ne; Türkiye şubesi, tamamlayıcı bölgesel avantajları gerçekleştirmek için çevresiyle Çin ve Türkiye arasındaki köprü rolünü oynamaya isteklidir.

Ülkeler bağlanırsa, iş birliği sınırsız olur.

Karşılıklı yardım ve kazan-kazan.

Kurumsal Misyon

Yenilikçi bilim ve ekip çalışması sayesinde müşterilerimizin tedarik zinciri çözümlerini geliştirmelerini sağlayarak çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratıyoruz.


Kurumsal Değer

Bütünlük: Dürüstlüğün başarımızın temeli olduğuna inanıyoruz.

Kalite: İşimizin her alanında kaliteyi sağlıyoruz.

Müşteri Odaklılık: Karşılanmayan ihtiyaçları için çözümler üretmek için müşterilerimizi dinleriz.

Yenilik: Daha fazla fırsat üretmek için yeni ve benzersiz fikirler geliştiriyoruz.

Kazanma Tutkusu: En iyisi olmak için çalışıyoruz ve ekip çalışması yoluyla müşterilerimiz için üstün sonuçlar elde etmek için kendimizi zorluyoruz.

Müşterilerimiz Ne Dedi?